Dış talepler bülteni, Export & Import Bulletin - Importer Companies details: Seafood Expo Russia 2019 Fuarı

SEARCH NEW DEMAND

Seafood Expo Russia 2019 Fuarı

İstanbul Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği tarafından St. Petersburg/Rusya'da 10-12 Temmuz 2019tarihleri arasında düzenlenecek olan Seafood Expo Russia 2019 Fuarı'na yönelik olarak info stand katılımı organize edilmesi planlanmaktadır.
2019 yılında 3. kez düzenlenecek olan Seafood Expo Russia 2019 Fuarı sektörün en önemli fuarlarından birisi olmaya adaydır.
Birliğimizce geçtiğimiz yıl da katılım sağlanan söz konusu fuarda standımız katılım sağlayan Türk firma temsilcilerinin kullanımına sunulmuş, gönderimde bulunan tüm firmalarımıza ait kataloglar dağıtılmıştır. Ayrıca Türk Balığının tanıtımını yapmak üzere profesyonel aşçılar tarafından gerçekleştirilen sunumla tadım etkinliği gerçekleştirilmiştir. Yaklaşık 2.000 porsiyon olarak servis edilen balıklarımız, ziyaretçilerce büyük beğeni toplamış, standımız fuarın en çok ziyaret edilen standı olmuştur.
Expoforum Fuar AlanıF HallB-15 nolu stantta yer alacak İstanbul Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği info alanımız 10-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında 3 gün boyunca fuara katılım sağlayan üyelerimizin ziyaretlerine ve iş görüşmelerini yapmak üzere kullanımlarına açık kalacak olup fuar süresince standımızda Birliğimizin tüm üyelerinin iletişim bilgilerinin yer aldığı Birlik kataloglarımız ve bizlere posta yoluyla gönderim yapan üye firmalarımızın katalogları ziyaretçilere dağıtılacaktır.
Bu bağlamda, fuara katılım sağlayamayacak üye firmalarımızın ürün ve firma tanıtım kataloglarını (maksimum 10 adet) info standımızda sergilenmesini teminen en geç 14 Haziran 2019 Cuma günü mesai saatleri bitimine kadar Genel Sekreterliğimiz adresine (Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi C Blok Yenibosna/İstanbul 34196) kargo ile ulaştırmaları hususu bilgilerine sunulur.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Gemi-Su Ürünleri Birlikleri Koordinasyon Şubesi

Bilgi için irtibat: 
Su Ürünleri Sektör Şubesi
Celal Özcan
Tel: 0212 454 05 88
Faks: 0212 454 05 01 - 02
E-Mail: suurunleri@iib.org.tr

No comments:

En çok okunan bültenler