Dış talepler bülteni, Export & Import Bulletin - Importer Companies details: İVEDİ- Türkiye-Malta İş Konseyi Toplantısı

SEARCH NEW DEMAND

İVEDİ- Türkiye-Malta İş Konseyi Toplantısı

                  Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) alınan bir yazıda; Malta Cumhurbaşkanı Sn. Marie Louise Coleiro Preca'nın ülkemize gerçekleştireceği resmi ziyareti vesilesiyle DEİK/Türkiye-Malta İş Konseyi tarafından, Malta Ticaret Odası'nın iş birliği ile 23 Ocak 2019 Çarşamba günü İstanbul Conrad Hotel'de 09:00 - 14:00 saatleri arasında "Türkiye-Malta İş Konseyi Toplantısı” gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
Bu çerçevede; söz konusu toplantıya katılım için aşağıda yer alan kayıt formunun 22 Ocak 2019 Salı 13.00'e kadar doldurulması gerektiği ifade edilmektedir.
Bilgilerine sunulur.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi
 

Detaylı bilgi için irtibat kişisi: Başak Doyum, DEİK Avrupa İş Konseyleri Koordinatörü, bdoyum@deik.org.tr, 0212 339 50 90
Bilgi: Şu anda toplam 1.3 milyar dolarlık Türk yatırımının olduğu Malta'da denizcilik, turizm, eğitim, havacılık, lojistik, sağlık hizmetleri, inşaat ve yapı malzemeleri, altyapı, bilişim ve iletişim teknolojileri ve yaşam bilimleri alanlarında yatırım ve işbirliği fırsatları bulunmaktadır.
Turizm, eğitim, inşaat, lojistik ve yapı malzemeleri gibi sektörlerden Malta firmalarının katılacağı İş Konseyi toplantısının programı ve katılımcı Malta firma listesi ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Ek: 
1 - Program (1 sayfa)
2 - Malta Katılımcı Listesi (46 sayfa)

No comments:

En çok okunan bültenler