Dış Talepler Bülteni: Fine Food Avustralya 2020 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu Duyurusu

.......................................SEARCH OTHER COMPANY...........................

Fine Food Avustralya 2020 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu Duyurusu

Melburn/Avustralya'da 07-10 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenlenecek "FINE FOOD AUSTRALIA 2020 Uluslararası Gıda Ürünleri - Makineleri - Restoran Ekipmanları Fuarı” milli katılım organizasyonunun 5. defa İstanbul Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KUMİB) tarafından gerçekleştirilecektir.
Avustralya ve bölge ülkelerine yönelik ihracat potansiyelinin yerinde görülmesi ve geliştirilebilmesi için fırsat niteliği taşıyan FINE FOOD AUSTRALIA FUARI Güney Yarım Küre'deki en büyük ticaret fuarı olarak nitelendirilmektedir. 2019 yılında 60 ülkeden 1.000'i aşkın katılımcı firmanın yer aldığı fuar, dünyanın dört bir köşesinden 26.000'den fazla kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Fuarda Türk pavilyonu giriş kapısına yakın ve ziyaretçi trafiği açısından avantajlı bir lokasyonda iki ada olarak yer almaktadır. Bu seneki Fuar katılım bedeli 1.200 USD/m² olarak belirlenmiş olup, ülkemiz milli katılım organizasyonunda yer alacak firmalara Genel Sekreterliğimizce aşağıdaki hizmetler sağlanacaktır.
· Stant alanının kiralanması, stant inşaatı, dekorasyonu ve temizliği,
· Katılımcı ürünlerinin yurtdışına nakliyesi, gümrüklemesi ve stantlara teslimi,
· Reklam ve tanıtım hizmetleri,
· Fuara giriş kartı temini, fuar resmi kataloğunda ve internet sitesinde yer alma,
· İİB tarafından hazırlanan katılımcı broşüründe yer alma,
· Fuar süresince ofis ve iletişim araçları ile ikram hizmetlerinden faydalanma
Devlet desteği tutarı T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 2019 yılındaki fuar için 4.257 TL/m2 olarak belirlenmiş olup, 2019 yılında milli katılım organizasyonu yapılan 279 fuar arasında en yüksek devlet desteği verilen 6. Fuar olmuştur. Bu seneki destek tutarı henüz Bakanlık tarafından açıklanmamıştır.
FINE FOOD AUSTRALIA 2020 FUARI milli katılım organizasyonunda yer almak isteyen firmaların, EK'te yer alan Fuar Katılım Sözleşmesi'ni ve katılım payının yarısının ödendiğine ilişkin banka dekontunu Genel Sekreterliğimizin kurumeyve@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.
Bilgilerine sunulur.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Fındık-Kuru Meyve Birlikleri Koordinasyon Şubesi
Ayrıntılı bilgi için iletişim:
İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği
Samet Özgündüz (0212 454 07 62), Erdal Başar (0212 454 05 48), Zühal Duman (0212 454 07 63), Görkem Bayar (0212 454 00 43)
E-posta: kurumeyve@iib.org.tr
 

No comments:

Post a Comment

BEST ORDERS OF COMPANIES