Dış Talepler Bülteni: EXPO ANTAD & Alimentaria 2020 Fair

.......................................SEARCH OTHER COMPANY...........................

EXPO ANTAD & Alimentaria 2020 Fair

Guadalajara / Meksika'da, 31 Mart - 02 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Expo Antad & Alimentaria 2020 Uluslararası Gıda, İçecek ve Süpermarket Fuarı'nın Türkiye milli katılım organizasyonunun Birliğimizce organize edilmesi planlanmaktadır.
Expon Antad & Alimentaria fuarı bu sene 37. kez düzenlenecek olup genel ticaret fuarı niteliğinde olan söz konusu fuarda gıda ve içeceğin yanı sıra şekerli mamuller, soft içecekler, baharatlar, atıştırmalık ürünler, su ürünleri, organik ürünler, sağlık, restoran ürünleri gibi birçok sektörden katılımcıya ulaşmak mümkündür.
2019 yılında yaklaşık 55.000 m2'lik bir alanda gerçekleştirilmiştir. Fuarda 31 ülkeden 1.700 katılımcı yer almıştır. Fuarı 3 gün içinde yaklaşık 37.000 kişi ziyaret etmiştir. . Walmart, Soriana, Waldo's, Chedraui, Ley, S*Mart, Comercial Mexicana ve Grupo Idea gibi Amerika kıtasının en büyük perakende zincirlerinin direkt katılımcı olarak hazır bulunduğu Expo Antad & Alimentaria Fuarı, genel itibariyle Latin Amerika kıtasına hitap etmektedir.
Birçok ülkede sayısız milli katılım organizasyonu düzenleyen Genel Sekreterliğimiz, fuara bu yıl da milli katılım düzenlemek üzere çalışmalarına başlamıştır. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sağlıklı olarak yürütülebilmek amacıyla, konstrüksiyon ve kiralanacak alan tespitinde kullanılmak üzere fuara başvuruda bulunmayı planlayan üyelerimizin 27 Eylül 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar kaç metrekareyle katılmak istediklerine ilişkin ekte yer alan ön başvuru formlarını hububat@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.
Bilgilerine sunulur.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi
Ayrıntılı Bilgi için:
Hububat Koordinasyon Şubesi
Ayşe EKİNCİ
Tel: 0212 454 05 00
Faks: 0212 454 05 01 - 02
E-Mail: hububat@iib.org.tr

EK: Ön başvuru formu (1 sayfa)

No comments:

Post a Comment

BEST ORDERS OF COMPANIES