Dış Talepler Bülteni: Avustralya Sanal Ticaret Heyeti

.......................................SEARCH OTHER COMPANY...........................

Avustralya Sanal Ticaret Heyeti

                 Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda ve Genel Sekreterliğimiz organizasyonunda Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri Sektörlerine yönelik olarak 14-16 Ekim 2020 tarihleri arasında Avustralya Sanal Ticaret Heyeti Programı organize edilmesi planlanmaktadır.

Avustralya pazarına girmek isteyen firmalarımız için önemli bir fırsat oluşturacağı mülahaza edilen Sanal Ticaret Heyeti 2573 sayılı "Pazar Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi" tebliği kapsamında gerçekleştirilecektir.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de içinde bulunduğu salgın ortamında, ihracatımızı tekrar canlandırmaya yönelik iş imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek Sanal Ticaret Heyetimiz, Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri sektöründe iştigal eden azami 40 firmamızın katılımları ile gerçekleşecek olup, katılım talepleri kontenjan nispetinde başvuru sırasına göre alınacaktır. Avustralya Sanal Ticaret Heyeti katılım bedeli 200,00USD olup, (B2B eşleştirme, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderleri) kapsamaktadır.

Avustralya Sanal Ticaret Heyeti programına katılmak isteyen üyelerimizin ilişikte yer alan formu doğru ve eksiksiz doldurarak, en geç 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar Genel Sekreterliğimizin 0212 454 05 01-02 numaralı faksına veya agac@iib.org.tr  e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bİlgilerine sunulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya Birliği Koordinasyon Şubesi

Bilgi için irtibat:
Seda TAŞDEMİR
İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği
E-mail: stasdemir@iib.org.tr

EK: Katılımcı Ön Başvuru Formu (1 sayfa)

No comments:

Post a Comment

BEST ORDERS OF COMPANIES