Dış talepler bülteni, Export & Import Bulletin - Importer Companies details: Akdeniz Ihracatcilar Birligi Alım Heyeti Programı

SEARCH NEW DEMAND

Akdeniz Ihracatcilar Birligi Alım Heyeti Programı

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Genel Sekreterliği'nden alınan bir yazıda; 13-17 Şubat 2019 tarihlerinde Adana'da düzenlenecek Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları'na yönelik olarak T.C. Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğü, AKİB organizasyonunda Umman'dan gelecek konuyla ilgili firmalar ile Alım Heyeti Programı gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
İhracatçı firmalarımız ile konuk firma yetkililerinin birebir görüşme imkanı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu Alım Heyeti Programı'nın 14 Şubat 2019 tarihinde 13:00 - 16:00 saatleri arasında Mersin'de AKİB Genel Sekreterliği toplantı salonunda düzenleneceği belirtilmektedir.
Bu çerçevede; programa katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu en geç 11 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar doldurmaları gerektiği ifade edilmektedir.
Bilgilerine sunulur.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi
 
Ayrıntılı Bilgi: AKİB Genel Sekreterliği, Burak İnanç ALAGÖZ, 0324 325 37 37 (1134)
Bilgi: Alım Heyeti listesinde yer alan firmalar sirküler yayım tarihine kadar geleceğini teyit eden firmalardır. Daha sonra, heyete yeni firmalar ilave olabileceği gibi, başvuru formunda yer alan firmalardan bazıları da gelişlerini iptal edebilmektedir.

No comments:

En çok okunan bültenler