DIŞ TALEPLER: Türkiye - Azerbaycan İş Forumu

Türkiye - Azerbaycan İş Forumu

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) alınan yazıda; 16-17 Eylül 2019 tarihlerinde Bakü'de düzenlenecek Türkiye-Azerbaycan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) VIII. Dönem Toplantısı vesilesiyle Azerbaycan'ı ziyaret edecek olan KEK Eşbaşkanı T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay ve Azerbaycan Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Novruz Memmedov'un teşrifleriyle, Türkiye-Azerbaycan İş Konseyi organizasyonunda İş Forumu'nun ve sektör temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin düzenlenmesinin planlandığı bildirilmektedir.
Yukarıda bahsi geçen KEK Toplantısı ile eş zamanlı olarak, 17 Eylül 2019 tarihinde Bakü'de T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay ve Azerbaycan Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Novruz Memmedov'un açış konuşmalarını yapacağı Türkiye - Azerbaycan İş Forumu ve sektör temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin organize edilmesinin öngörüldüğü ifade edilmektedir.
Bu çerçevede; anılan programa katılmak isteyen üyelerimizin 12 Eylül 2019, Perşembe günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1005/13464 adresli internet bağlantısındaki katılım formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerektiği; toplantı yerine ulaşım ve konaklama işlemlerinin katılımcılar tarafından münferit şekilde organize edileceği; etkinliğin mekan ve saat bilgisinin katılım teyidi veren katılımcılar ile bilahare paylaşılacağı belirtilmektedir.
Azerbaycan'a gerçekleştirecekleri seyahatlerde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 1 Eylül 2019 tarihi itibari ile 30 gün süre ile vizeden muaf olduğu ifade edilmektedir.
Bilgilerine sunulur.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

Detaylı bilgi için:
DEİK, Batuhan Kurtaran, İş Konseyleri Koordinatör Yardımcısı,E-posta: bkurtaran@deik.org.tr, Tel: 0212 339 5055
DEİK, Alperen Ay, İş Konseyleri Koordinatörü,E-posta: aay@deik.org.tr, Tel: 0212 339 5059
Katılım Koşulları:
1. Uçak biletleri ve konaklama katılımcılar tarafından münferit olarak sağlanacaktır.
2. Başvuru formu doldurulurken web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanılması önem arz etmektedir.
3. Katılım bedeli DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 1000 TL; DEİK üyesi olmayan firma temsilcileri için kişi başı 1250 TL'dir.
4. Ödeme hesaba havale veya online olarak kredi kartı ile yapılabilmektedir.
Banka Adı: TÜRKİYE İŞ BANKASI BEYOĞLU ŞUBESİ (1011)
Hesap Adı: DIŞ EKONOMİK İLİŞKİLER KURULU / AVRASYA
Swift: ISBKTRISXXX
IBAN: TR56 0006 4000 0011 0111 7014 85
5. Başvuru ve ödemeler için son tarih: 12 Eylül 2019, Perşembe günü mesai bitimine kadar. (Son başvuru tarihinden sonra yapılan iptal başvurularında, ödemeler iade edilmeyecektir.)
6. Ödeme esnasında bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, ödeme makbuzu katılımcılara en kısa sürede iletilecektir.

No comments:

Post a Comment

POPULAR COMPANIES