Dış Talepler Bülteni: Dünya Helal Zirvesi İstanbul 2018 ve 6. İTT Helal Expo

.......................................SEARCH OTHER COMPANY...........................

Dünya Helal Zirvesi İstanbul 2018 ve 6. İTT Helal Expo

T.C. Ticaret Bakanlığı'ndan alınan 01.10.2018 tarihli yazıda; Dünya Helal Zirvesi İstanbul 2018 ile 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo'nun Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yüksek himayelerinde, 29 Kasım - 2 Aralık 2018 tarihlerinde, 34. Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK) Bakanlar Toplantısı ile eşzamanlı olarak, İstanbul Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde düzenlenecektir. 250'nin üzerinde uluslararası firmanın katılımıyla gerçekleşmesi beklenen organizasyonun dünyanın en büyük ve etkili helal fuarı olmasının hedeflendiği belirtilmektedir.
Dünya Helal Zirvesi İstanbul 2018 ile 6. İİT Helal Expo'nun; helal standartları, belgelendirmesi ve akreditasyonu konusundaki ülkemiz politika ve yaklaşımlarının tüm dünyaya duyurulması, helal ürün ve hizmetlerimizin uluslararası alanda tanıtılması, ayrıca ülkemizin helal alanındaki lider, kural koyucu ve merkez ülke konumunun güçlendirilmesi açısından bir fırsat oluşturduğunun değerlendirildiği ifade edilmektedir.
Bu çerçevede; Dünya Helal Zirvesi İstanbul 2018 ve 6. İİT Helal Expo ile arzu edilen hedeflere ulaşılmasını teminen mezkur organizasyona katılım ve stant kiralama konusunun değerlendirilmesi hususu bilgilerine sunulmakta olup, tanıtım dokümanları ve duyuru metni ekte iletilmektedir.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi
 
EK:
1 - Türkçe Katalog (4 Sayfa)
2 - Duyuru Metni (1 Sayfa)

No comments:

Post a Comment

BEST ORDERS OF COMPANIES