Dış Talepler Bülteni: TİM Rusya (Moskova) Heyeti

.......................................SEARCH OTHER COMPANY...........................

TİM Rusya (Moskova) Heyeti

T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonu ile 11 13 Kasım 2018 tarihleri arasında Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'ya yönelik, Meclisimiz Başkanı İsmail GÜLLE'nin Başkanlığında geniş katılımlı ve üst düzey bir ticaret heyeti düzenlenecek olup, söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
İlgili heyete katılmak isteyen firmaların , https://tr.research.net/r/Rusya2018 adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak en geç 05 Ekim 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak biletleri, konaklama, vize bedeli, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerinin karşılanmasını teminen firmaların, Türkiye İhracatçılar Meclisi Vakıfbank Güneşli Ticari Şube (Şube kodu: 1248), (Iban No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61), TL hesabına 7.200 TL(katılımın iptal edilmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. Başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve gerekli ödemenin son başvuru gününden önce gerçekleştirilmesinin büyük önem arz ettiği belirtilmektedir.
NOT: Umuma mahsus, hizmet ve hususi mahsus pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.
Bilgilerine sunulur.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Uygulama-Eğitim-İletişim Şubesi

Ek: Heyet Detaylı Metni ve Taslak Program (2 Sayfa)
Ayrıntılı Bilgi: 
Melike EMİROĞLU KAPLAN
E-Posta: melikeemiroglu@tim.org.tr
Tel: 0212 454 01 89

No comments:

Post a Comment

BEST ORDERS OF COMPANIES