DIŞ TALEPLER: Rusya Sektörel Ticaret Heyeti

Rusya Sektörel Ticaret Heyeti

Akdeniz Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği'nden alınan yazıda; Ticaret Bakanlığı'ndan onay alınması durumunda, 18 - 22 Kasım 2018 tarihleri arasında Moskova/Rusya'ya yönelik "Mobilya ve Mobilya Yan Sanayi Sektörel Ticaret Heyeti” programı organize edileceği bildirilmektedir.
Heyetin gerçekleştirileceği Moskova kentinde 19 - 23 Kasım 2018 tarihlerinde Mebel 2018 Fuarı düzenlendiği, pazarlama faaliyetinin ikili iş görüşmelerine ek olarak firmalarımızın 30. Kez düzenlenen ve Mobilya, İç Tasarım ve Döşeme sektörlerine hitap eden bu fuarı ziyaret etmelerini sağlamak amacıyla fuar tarihleriyle kesişecek şekilde planlandığı, bahsi geçen fuarın 2017 yılında 28 farklı ülkeden 40 bin katılımcıya ulaşan fuar ile eş zamanlı ticaret heyeti düzenlenmesinin firmalarımız açısından çok daha verimli olacağı vurgulanmaktadır.
Söz konusu Ticaret Heyeti programına katılım payı 900-USD'dir. Katılım payına İstanbul - Moskova - İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, 5 yıldızlı otelde 4 gece konaklama (oda+kahvaltı), firmalarla ikili iş görüşmeleri, ikili iş görüşmeleri için gerekli olan bütün hizmetler, otel havaalanı ve şehir içi transferler, tercüman giderleri, her türlü tanıtım, ilan, basılı malzemeler dahil, oteldeki ekstra oda harcamalar ve diğer ekstra harcamalar hariç olacaktır. Ayrıca organizasyona İstanbul dışından katılacak üyelerimizin iç hat uçuşları, yurt dışı çıkış harç bedelleri ve vize ücretleri kendilerince karşılanacağı bildirilmektedir.
Heyet Programı "2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği'ne ilişkin Tebliğ” kapsamında değerlendirilecektir. Söz konusu Ticaret Heyetine katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda detayları verilen Akdeniz İhracatçı Birlikleri hesabına katılım ücretlerini yatırmaları, dekontla birlikte, Ek'te yer alan katılımcı şirket bilgi formu ve katılımcı şirket talep yazısı başvuru formunu doğru eksiksiz olarak doldurmak suretiyle İVEDİ olarak Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nin 0324 325 41 42 numaralı faksına veya fadimecanturk@akib.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmekte olup, heyete katılım 25 firma ile sınırlandırılmıştır.
Bilgilerine sunulur.
İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Mobilya Birliği Koordinasyon Şubesi

No comments:

Post a Comment

POPULAR COMPANIES